23-26

вересня

Свято краси та натхнення!

Шановні партнери!

 Наша щиросердечна повага та подяка за вагомий внесок, що вносять Ваші підприємства у розвиток української ювелірної галузі. Висловлюємо всім щиру подяку за Вашу стійку та активну позицію, що в такий непростий час для всього світу, Ви не втрачаєте внутрішні сили, оптимізму та терпіння працювати, а ми  разом з Вами.

Запрошуємо Вас взяти участь у традиційній міжрегіональній спеціалізованій виставці ювелірних виробів та коштовних подарунків «Ювелірний Світ – 2021».

Захід:

20-та міжрегіональна спеціалізована виставка

«Ювелірний Світ»

Термін проведення:

 

23-24-25-26 вересня 2021 р.

Місце проведення:

 

м. Запоріжжя, Виставковий комплекс «Козак-Палац»

адреса: вул. Перемоги, 70-б

Вже 20 років поспіль кожного вересня запорізька ювелірна виставка становиться епіцентром натхнення, піднесеного настрою та особливої уваги для тисяч запорізьких шанувальників ювелірного мистецтва.

Наше життя шалено змінюється, змінюються наші цінності та вподобання,  але, як і раніше, для кожного з нас залишаються важливі події та особливі дати –  ювілеї, освідчення, одруження,  народження дітей, хрестини, дорогі нам свята. І ювелірні прикраси неодмінно стають гарним вибором для подарунків, навіть маленька підвісочка або обручка завжди буде нагадувати про особливо теплі емоції та ваші почуття, дружбу та повагу. Отже ця тема – вічна! А отже і через 20 років ми, як і раніше, запрошуємо гостей на свято краси та натхнення!

Завжди яскрава та довгоочікувана подія. Експозиція сприяє популяризації та розвитку ювелірної галузі, адже тут заявляють про себе талановиті спеціалісти та майстри, демонструються ексклюзивні прикраси.

Цього року партнерами заходу виступили:

Діамантовий партнер:

Золоті партнери:

Запорізька ювелірна фабрика «АRISTA»
Ювелірна компанія «ТANGO»
Дніпропетровська ювелірна фабрика «Едем»

Велика повага всім учасникам виставки та вдячність за те, що в такий непростий час для всього світу, не втрачаючи внутрішніх сил, оптимізму та терпіння продовжують працювати та дарувати красу.

Свої експозиції представили: Tango, Адамант, Аметрин, Ариста, Ді Сі Крісталс, Едем, KonstantinZ, Nova Zirka, Gold Luxury, Meridian 925, Каст, Котляр Ю.В., Sedsla, Трейд, Петрик, Нота Бене, Спіріт Стоун, Тетьєн, Ажур, Zevs, Діамо Даймонд, Carat, ін.

Загалом учасниками стали 76 підприємств, майстрів-ювелірів, художників, творців різних технік.

Відвідувачі виставки не залишились без подарунків та приємних сюрпризів. Майже на кожному стенді проходили акції та пропонувалися приємні бонуси. А кожен сотий покупець вхідного квитка отримав срібний подаруночок від партнерів виставки – компанії «Золотий Скарб» та ТМ Nova Zirka.

Дякуємо всім учасникам, партнерам, відвідувачам. Усі разом ми подарували один одному добрі емоції та чудову енергетику, що буде ще довго нас надихати! Щиро дякуємо за вашу присутність! Краса нас обов’язково врятує!

Виставка 2020 в цифрах:

76
учасників
4000
більше 4000 відвідувачів
3000
кв.м експозиційної площі

Завдяки сучасній та якісній інфраструктурі виставковий комплекс «Козак-Палац» – це безпечний простір для проведення бізнес-заходів. Організатори виконують всі необхідні умови заради комфорту та безпеки відвідувачів та учасників виставок – система он-лайн реєстрації, система підрахунку відвідувачів, відстані між стендами, розмітки, безконтактне вимірювання температури, регулярна дезінфекція місць загального користування

 

Партнери виставки