Свято краси та натхнення!

 З 23 по 26 вересня у Запоріжжі у виставковому центрі «Козак-Палац» відбулося свято краси та натхнення – 20-та міжрегіональна спеціалізована виставка ювелірних виробів «Ювелірний Світ – 2021»!

Завжди яскрава та довгоочікувана подія. Експозиція сприяє популяризації та розвитку ювелірної галузі, адже тут заявляють про себе талановиті спеціалісти та майстри, демонструються ексклюзивні прикраси.

 Велика повага всім учасникам виставки та вдячність за те, що в такий непростий час для всього світу, не втрачаючи внутрішніх сил, оптимізму та терпіння продовжують працювати та дарувати красу.

Свої експозиції представили постійні учасники виставки: Tango, Адамант, Аметрин, Аріста, Ажур, Едем, Nova Zirka, Gold Luxury, Каст, Котляр Ю.В., Sedsla, Трейд, Петрик, Нота Бене, Спіріт Стоун, Тетьєн, Zevs, Домінанта, Золотий Скарб, ін.

Загалом учасниками стали 64 підприємства, майстрів-ювелірів, художників, творців різних технік.

Відвідувачі виставки не залишились без подарунків та приємних сюрпризів. Майже на кожному стенді проходили акції та пропонувалися приємні бонуси. А кожен сотий покупець вхідного квитка отримав срібний або золотий подаруночок від партнерів виставки.

Дякуємо всім учасникам, партнерам, відвідувачам. Усі разом ми подарували один одному добрі емоції та чудову енергетику, що буде довго нас надихати! Щиро дякуємо за вашу присутність! Краса нас обов’язково врятує!

 

Партнери виставки

Завдяки сучасній та якісній інфраструктурі виставковий комплекс «Козак-Палац» – це безпечний простір для проведення бізнес-заходів. Організатори виконують всі необхідні умови заради комфорту та безпеки відвідувачів та учасників виставок – система он-лайн реєстрації, система підрахунку відвідувачів, відстані між стендами, розмітки, безконтактне вимірювання температури, регулярна дезінфекція місць загального користування