Запорізький Промисловий Форум - майбутнє у розвитку!

Захід:
Запорізький Промисловий Форум - 2021
Термін:
18-19-20 травня 2021 р.
Місце проведення:
Запоріжжя, ВК «Козак-Палац» (вул. Перемоги, 70-б)

Організатори та підтримка:

  • Запорізька торгово-промислова палата
  • Запорізька державна обласна  адміністрація
  • Запорізька обласна рада
  • Запорізька міська рада
  • ЗОСПП (Р) «Потенціал»
  • Асоціація ливарників України
  • Інститут електрозварювання ім. Є.О.Патона НАН України
  • ТІМС НАН України
  • Національний університет «Запорізька політехніка»

Запорізький Промисловий Форум – це візитівка Запорізького регіону, один із найбільших в Україні виставкових форумів, на якому презентуються розробки у галузі металургії, машинобудування, ливарних технологій, зварювання, енергетики, автоматизації, ІТ-рішень, а також – реалізується насичена програма науково-практичних конференцій, коопераційних зустрічей. Щорічно на заході представлені сотні підприємств з усіх регіонів України, закордонні компанії.

«Запорізький Промисловий Форум» – ефективна та безпечна платформа для спілкування. У виставці 2021 року прийняли участь 80 експонентів з Запоріжжя, Дніпра, Вінниці, Києва, Краматорська, Миколаєва, Тернополя, Харкова, Чернігова, що представили близько 300 торговельних марок, загальна виставкова площа становила понад 3500 кв.м, відвідувачами заходу стали 1700 фахівців.

Саме такі заходи є двигуном позитивних і оздоровчих процесів для економік регіону та  підприємств у сучасному світі.

Партнери виставки 2021:

АТ «Мотор Січ»

світовий лідер у виробництві авіадвигунів і газотурбінних установок

ТОВ «Укрест»

представник закордонних компаній-виробників в області металургії, ливарного виробництва та машинобудування.

Об’єднання підприємств «Укрметалургпром»

галузева асоціація, серед учасників якої провідні металургійні підприємства України, гірничозбагачувальні комбінати, науково-дослідні, проектно-конструкторські інститути, комерційні організації.

Форум відбувся з дотриманням усіх карантинно-санітарних вимог. Для комфорту й безпеки відвідувачів та учасників у «Козак-Палац» створені всі необхідні умови. 

Ділова програма:

18 травня
круглий стіл «Стан та перспективи розвитку інноваційної екосистеми промисловості Запорізького регіону».
19, 20 травня
науково-практична конференція ливарників «Литво. Металургія 2021»
19 травня
семінар-презентація ДП «Ітон Електрик» (світовий лідер в галузі надання рішень для ефективного управління електричною, гідравлічною, механічною енергією).

В урочистій церемонії відкриття Запорізького Промислового Форуму взяли участь голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух, заступник голови Запорізької облради Геннадій Фукс, заступник міського голови м. Запоріжжя Олександр Константінов, заступник ЗОСППР «Потенціал» Валерій Крайній та інші почесні гості.

У числі постійних учасників Форуму – АТ «Мотор Січ» – світовий лідер у виробництві авіадвигунів і газотурбінних установок, компанія «Укрест» – провідний постачальник обладнання і матеріалів для української металургійної, ливарної промисловості, інжинірингова компанія «Тріада ЛТД» – демонструє сучасні зварювальні технології, зокрема – успішні розробки в галузі адитивних технологій, 3D-моделювання,  «Ролл Гранд» – національний виробник фурнітури для воріт, ТОВ «Завод «Кранкомплект» – виробник вантажопідйомного обладнання та металоконструкцій європейського рівня. Інженери «Кранкомплекту» – автори нестандартних проектів для металургійної, коксохімічної, гірничодобувної, залізничної, машинобудівної промисловості, а також атомних та гідроелектростанцій. Компанія «ARAMIS» – продемонструвала високоточне обладнання для обробки металів.

На Форумі працював колективний стенд запорізького кластеру «Інжиніринг. Автоматизація. Машинобудування». Минулого року саме на Промисловому Форумі відбулася презентація цього професійного об’єднання підприємців, науковців і бізнес-асоціацій широкій громадськості.

Ефективні кейси спільної діяльності учасники кластеру також демонстрували на форумах. Зокрема, «Тріада Зварка» презентувала спільний проєкт із НУ «Запорізька політехніка» зі створення і впровадження нової навчального роботизованого комплексу і його віртуального аналогу.

Чекаємо на продовження нових проєктів та контрактів, перспективних ідей, що отримали старт на Промисловому Форумі у Запоріжжі. Всім учасникам заходу висловлюємо щиру подяку за стійку та активну позицію, що в такий непростий час для всього світу, ви не втрачаєте внутрішні сили, оптимізму та терпіння працювати, а ми  разом з Вами!

Інформаційні партнери

Організаційний комітет:
(061) 213-50-26
(050) 484-33-67
(097) 015-33-27
e-mail: zpf@cci.zp.ua