Выставочный комплекс в Запорожье - «Козак-Палац»

logo kazak

Всеукраїнська конференція «Зварювання-2018»

Печать PDF

 

Всеукраїнська конференція «Зварювання-2018» у рамках Запорізького Промислового Форуму


Завдання - консолідувати дії освіти, науки, бізнесу та промисловості щодо впровадження інноваційних зварювальних технологій.
Запорізький промисловий форум-2018 відкрила Всеукраїнська конференція «Зварювання-2018: виробництво та застосування». Захід організовано за підтримки Запорізької облдержадміністрації, Запорізької торгово – промислової палати, запорізького національного технічного університету. Конференція має допомогти консолідувати дії освіти, науки, бізнесу та промисловості щодо впровадження інноваційних зварювальних технологій та покращення стану зварювального виробництва.

 

У програмі було заплановано безпосередня участь представників провідних промислових підприємств, b2b-перемовини; презентація наукових досягнень українських та зарубіжних технічних рішень, втілених на сучасних підприємствах, їх демонстрація на виставці; формування «портфелю замовлень» кадрів для навчальних закладів регіону, інноваційний формат за участі провідних експертів та аналітиків в галузі зварювання. Такий формат дозволив вирішити основні проблеми взаємозв’язку промислового бізнесу, освіти та науки; cформувати напрямки вирішення цих питань та зазначити вектори подальшого розвитку інженерії, зварювання в запорізькому регіоні.
У конференції взяли участь понад 100 представників промислових підприємств, бізнесу, наукових та навчальних організацій.


Другий день конференції пройшов на базі Запорізького індустріально-політехнічного училища № 23. Гості відвідали навчальні кабінети, майстерні, де навчаються майбутні зварювальники, ознайомились з перспективами подальшої діяльності закладу, підвели підсумки конференції.


Цей захід дозволив сформулювати логічну послідовність формування компетенції зварювальника завдяки залученню молодих фахівців усіх рівнів: робочі спеціальності, молодші спеціалісти, студенти, бакалаври, магістри, аспіранти та докторанти.


При підведенні підсумків було прийнято рішення про організацію та проведення конференції такого формату на постійній основі.

 

 
Вы тут: Главная Конференція "Зварювання-2018"

Запорожская торгово-промышленная палата

Через сотрудничество к процветанию

Все права защищены

© 2016

Департамент конгрессно-выставочных мероприятий ЗТПП
69005, Запорожье бул. Центральный, 4 
тел\факс +38 (061) 213 50 26, +38 (050) 484 33 67 
Выставочный центр "Козак-Палац" г. Запорожье, ул. Победы, 70-б

Логотип ЗТПП