Выставочный комплекс в Запорожье - «Козак-Палац»

logo kazak

Печать PDF

Шановні партнери!

Запорізька торгово-промислова палата запрошує прийняти участь у щорічній 26-й міжнародній спеціалізованій виставці промислових рішень «Машинобудування. Металургія - 2018» та 14-й спеціалізованій виставці-конференції «Литво - 2018», що відбудуться у Запоріжжі з 22 по 24 травня 2018 року у виставковому центрі «Козак-Палац».

 

 Запорізький форум – ефективна платформа для успішних презентацій технічних новинок в галузях машинобудування, металургії, ливарних технологій, енергетики, автоматизації, IT-рішень. За роки проведення став значною промисловою подією як в масштабах регіону, так і всієї країни. Щорічно виставки об’єднують сотні підприємств з усіх регіонів України, а також представників закордонних компаній.

 Розвиток індустріального потенціалу країни, втілення нових інструментів в управління та виробництво, розширення географії ділового партнерства – ключові завдання для всіх учасників заходу.

 Відома індустріальна потужність регіону, сучасна виставкова інфраструктура, можливість отримати комплексні послуги – ключові  складові ефективності запорізької виставки.Наша організація завжди буде підтримувати вашу активну позицію на ринку та всебічно сприяти ефективному просуванню бізнес-інтересів українських компаній та їх партнерів. Маємо за честь запросити до плідного співробітництва та завірити в нашому благонадійному партнерстві.

 
 
З питань стосовно участі просимо надіслати запит:

Назва *  

Контактна особа * 

Посада * 

Телефон * 

E-Mail * 

Ваше питання 

 
 

 

З повагою, організатори

Тел.: + 38 (061) 213-50-26,

Моб. + 38 (050) 484-33-67

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript  | www.expo.zp.ua

 
Вы тут: Главная

Запорожская торгово-промышленная палата

Через сотрудничество к процветанию

Все права защищены

© 2016

Департамент конгрессно-выставочных мероприятий ЗТПП
69005, Запорожье бул. Центральный, 4 
тел\факс +38 (061) 213 50 26, +38 (050) 484 33 67 
Выставочный центр "Козак-Палац" г. Запорожье, ул. Победы, 70-б

Логотип ЗТПП