Выставочный комплекс в Запорожье - «Козак-Палац»

logo kazak

Печать PDF

P1013703 Small23 травня у виставковому центрі «Козак-Палац» відбулося урочисте відкриття 25-ї ювілейної міжнародної спеціалізованої виставки промислових рішень «Машинобудування. Металургія-2017», організованої Запорізькою торгово-промисловою палатою. Це один із найбільших в Україні виставкових форумів промисловців, де щорічно презентуються розробки у галузі машинобудування, металургії, ливарних технологій, енергетики, автоматизації, ІТ-рішень. Адже захід об’єднує і спеціалізовані виставки «Литво», «Композити та склопластики», серію науково-практичних конференцій, практикумів, коопераційних зустрічей.


Цього року представлені продукція та послуги понад 180 учасників, серед них – провідні промислові підприємства України та інших країн, представники відомих закордонних торгових марок Австрії, Латвії, Німеччини, Китаю, Польщі, Туреччини, Фінляндії, Чехії, Швейцарії, Японії.

Під час урочистого відкриття форуму постійні учасники – українські виробники промислової продукції та обладнання, партнери виставки відзначені почесними грамотами Запорізької облдержадміністрації, Запорізької обласної ради, Запорізької міської ради, Торгово-промислової палати.

Звертаючись з вітальним словом до учасників заходу, голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль, зазначив:
- Подібні заходи є реальним підтвердженням того, що ми зростаємо на очах. Ця подія є дуже важливою для нашого регіону, адже вона зібрала представників не тільки з України, а й з-за кордону. Хочу нагадати, що отримання Україною безвізу – це не тільки подорожі, а і вихід на нові ринки збуту для наших товаровиробників. Більше того, подібні заходи колись дали путівку в життя чималій кількості запорізьких підприємств.

Як повідомив президент Запорізької торгово-промислової палати Володимир Шамілов, вже чверть століття виставковий проект є пріоритетним у програмах соціально-економічного розвитку регіону:
- Нам дуже пощастило, що 25 років тому ця ідея була підтримана на рівні міністерства промисловості, профільних асоціацій, регіональних органів влади. У свою чергу, проект став основою для обґрунтування та аргументації будівництва виставкового центру, що відповідає усім світовим вимогам для проведення виставок, конференцій. Протягом усієї історії «Машинобудування. Металургії» залишалася незмінною спрямованість на бізнес-контакти та формування нових фінансово-економічних відносин.

Важливість коопераційної складової виставки підкреслив торговий аташе Генерального консульства Республіки Туреччина в Одесі Четін Йилмаз:
- Я дуже радий бачити, що торгово-економічні відносини між Туреччиною та Україною покращуються. Це демонструє і сьогоднішня виставка, у якій беруть участь турецькі компанії.

Знаходженню нових коопераційних зв’язків cприяє зустріч на одному експозиційному майданчику як великих промислових підприємств, так і представників середнього бізнесу. Виставка «Машинобудування. Металургія» для багатьох із них стала платформою для нових ділових контактів. Серед постійних учасників відомі запорізькі підприємства: Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь», АТ «Мотор-Січ», ТОВ «Тріада-Зварка», «УКРЕСТ», «Електротехмаш», «Науково-промислове комерційне об’єднання «ТАТА», «Завод «Кранкомплект» та багато інших.

У рамках експозицій демонструються машини, механізми і технологічне обладнання, металургія та металообробка, інструмент та оснащення, контрольно-вимірювальні прилади, IT-технології у промисловості, композитні матеріали. Велика увага приділена розробкам у галузі автоматизації виробництва, кращим світовим досягненням у сфері електроніки промислового призначення.

Ознайомитися з інформацією щодо виставки «Машинобудування. Металургія» та інших спеціалізованих заходів у виставковому центрі «Козак-Палац» можна на сайті:
www.expo.zp.ua

P1013703 Small

9603 Small

 

Як все починалося

Виставка «Машинобудування. Металургія» вже з перших експозицій продемонструвала свою затребуваність в індустріальному Запорізькому регіоні. Наприкінці 90-х років українські та закордонні компанії-учасники представляли свою продукцію та розробки одночасно на двох майданчиках: запорізького палацу спорту «Юність» та легкоатлетичного манежу. З відкриттям у 2009 році сучасного виставкового центру «Козак-Палац» Запорізької торгово-промислової палати виставка отримала широкі інфраструктурні можливості щодо презентації великогабаритної техніки, нестандартних експозицій, проведення насиченої ділової програми.

 

ukraine-flag   united-states-flag

On-line виставка

ON-LINE EXPO

Reg

Реклама

Металлобаза

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПАРТНЕР

Оборудование и Инструмент 100x100


 

ПАРТНЕРИ ВИСТАВКИ:

alu   FTIMS
3a60f14d-85d1-4955-a5c4-69e60c179740   tppu

 


 

ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ:

Электротема   Транспорт
Сварка 100-100   Промышленная площадка
Пресс Биржа   Observer
Электрик    Промышленность Фокус
     

 

Вы тут: Головна Машинобудування. Металургія - 2017

Запорізька торгово-промислова палата

Через співробітництво до процвітання

Всі права захищені

© 2019

Департамент конгресно-виставкових заходів ЗТПП

69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4

тел/факс +38 (061) 213 50 26, +38 (050) 484 33 67 

Виставковий центр «Козак-Палац», м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70б