Выставочный комплекс в Запорожье - «Козак-Палац»

logo kazak

ПОКРОВСЬКИЙ ЯРМАРОК – 2016

Печать PDF

 «Покровський ярмарок-2016»:

багатогалузева виставка у ВЦ «Козак-Палац»

      З 11 по 13 жовтня у виставковому центрі «Козак-Палац» відбулася ХХ міжрегіональна багатогалузева виставка «ПОКРОВСЬКИЙ ЯРМАРОК - 2016», що традиційно проводиться Запорізькою торгово-промисловою палатою з нагоди Дня міста.
     Одночасно розпочала роботу ІІІ міжрегіональна виставка «Малий та середній бізнес - 2016. Біржа субконтрактингу та аутсорсингу». Мета заходу – представити потенціал та можливості малого та середнього підприємництва в економіці міста та області; збільшити ефективність взаємодії малого, середнього та великого бізнесу; створити умови для конструктивного діалогу між малим та великим бізнесом, владними структурами; позначити шляхи вирішення проблем підприємництва.
      Український національний колорит та різноманіття товарів традиційно продемонструвала міжрегіональна багатогалузева виставка «Покровський ярмарок». Тут можна було знайти рішення для благоустрою власної домівки: допомогли у цьому експозиції з будівництва, опалювальних систем, дизайну інтер’єрів.
Якісні продукти харчування від виробників – теж на «Покровському ярмарку». Серед учасників – ТМ «Козацька ферма», ТМ «Добра Хата», ТОВ «Урожай», ТМ «Хортичанка», ТМ «Лускунчик-Смакунчик» та інші.

1     2

     Традиційно у виставковому центрі «Козак-Палац» можна було познайомитися та придбати роботи українських художників, народних майстрів. Декоративно-прикладне мистецтво Запорізького краю представляло різноманіття національних українських сувенірів, вишиванок та багато іншого.

 

 
Вы тут: Главная Выставки 2016 ПОКРОВСЬКИЙ ЯРМАРОК-2016

Запорожская торгово-промышленная палата

Через сотрудничество к процветанию

Все права защищены

© 2016

Департамент конгрессно-выставочных мероприятий ЗТПП
69005, Запорожье бул. Центральный, 4 
тел\факс +38 (061) 213 50 26, +38 (050) 484 33 67 
Выставочный центр "Козак-Палац" г. Запорожье, ул. Победы, 70-б

Логотип ЗТПП