Выставочный комплекс в Запорожье - «Козак-Палац»

logo kazak

Печать PDF

безпека-2016

«БЕЗПЕКА. ЗАХИСТ.ОХОРОНА – 2016»


22-23 квітня 2016р

 

 

Факти заходу:

Заход:

ІІ міжрегіональна спеціалізована виставка-конференція «Безпека.Захист.Охорона - 2016».

Термін проведення:

22-23 квітня 2016 р.

Місце проведення:

м. Запоріжжя, виставковий центр «Козак-Палац»

(вул. Перемоги, 70-б)

Організатор:

Запорізька торгово-промислова палата

 

При партнерстві:

 

Головне управління ДСНС України в Запорізькій

області;

ГУНП в Запорізькій області;

Управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Запорізькій області;

Комунальне підприємство "Запорізький обласний центр охорони праці" Запорізької обласної ради;

Український союз пожежної та техногенної безпеки

Кількість учасників:

30 підприємств і організацій (Запоріжжя, Київ, Харків)

Експозиційна площа:

600 кв.м

Кількість проведених заходів:

11 семінарів, презентацій і тренінгів, брейн-рінг

 

 

Кількість зареєстрованих відвідувачів:

більше 1000 фахівців (Запоріжжя. Київ, Дніпропетровськ, Харків, сфери: безпека, промисловий сектор, приватні особи)

 

22-23 квітня у виставковому центрі «Козак-Палац» відбулася друга міжрегіональна виставка-конференція «Безпека. Захист. Охорона-2016». Проект був реалізований Запорізькою торгово-промисловою палатою за підтримки Головного управління ДСНС України в Запорізькій області, Головного управління Національної поліції в Запорізькій області, Управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Запорізькій області, КП "Запорізький обласний центр охорони праці" Запорізької обласної ради, Українського союзу пожежної та техногенної безпеки.

Під час урочистого відкриття заходу з вітальними словами виступили партнери та учасники, - всі вони були єдині у думці щодо своєчасності та актуальності тематичної виставки. Такої позиції дотримується і начальник Управління поліції охорони в Запорізькій області полковник поліції Сергій Рубанов. Поліція охорони забезпечує централізовану пультову охорону об'єктів усіх форм власності та будь-якого ступеня складності, використовуючи технічні засоби охорони та системи тривожної сигналізації. Саме ці напрацювання були продемонстровані на стенді підрозділу.

Заступник начальника управління ДСНС України в Запорізькій області Євген Водоп’янов зазначив, що велику роль у рамках виставки відведено системам раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей у разі їх виникнення. Адже основним завданням Головного управління ДСНС України в Запорізькій області є перш за все прогнозування, профілактика та мінімізація можливих наслідків надзвичайних ситуацій.

Партнер виставки - Запорізький обласний центр охорони праці – організатор серії навчально-просвітницьких заходів у рамках виставкового проекту – з нагоди 20-річчя нагороджений Почесним дипломом президії Запорізької торгово-промислової палати.

Одразу після урочистого відкриття експозиції всі гості виставкового центру змогли переглянути показові виступи групи швидкого реагування від «Охоронного холдінгу». За словами комерційного директора компанії Олексія Шевченка, «Охоронний холдінг» - організація з соціальним спрямуванням, що займається охороною найрізноманітніших об’єктів – від промислових гігантів до шкіл та дитячих садочків. На виставці ж прагнуть ознайомитися з досвідом партнерів, колег, конкурентів. (Компанія продемонструвала свої напрацювання у сфері фізичної та технічної охорони, інформаційної безпеки, протипожежного захисту та послуг систем супутникового моніторингу).

Серед основних тематичних розділів виставки «Безпека. Захист. Охорона» - захист та охорона у приватному секторі та промисловості, послуги охоронних та юридичних агенцій, пожежна, техногенна безпека, охорона праці, інформаційні технології, демонстрація зразків аварійно-рятувальної техніки.

Проект, започаткований минулого року, підтвердив важливе соціальне значення обраної тематики, адже не тільки представляє широкий спектр продукції та послуг для комплексної безпеки у всіх сферах сучасного життя, але й підтримує патріотичні ініціативи українського бізнесу, громадських організацій, волонтерів, спрямовані на допомогу українському війську, підвищення його авторитету.

Зокрема, Запорізький обласний краєзнавчий музей представив в «Козак-Палац» фрагмент постійно діючої експозиції «АТО: війна за незалежність», що демонструє унікальні експонати з передової, особисті речі учасників АТО та є гідним вшануванням відданості й самопожертви українських воїнів. Активні учасники виставки - волонтери, громадські організації.

За допомогою активної підтримки партнерських організацій спеціалістам та пересічним громадянам була запропонована широка навчально-пізнавальна програма.

Перевірити свої знання у сфері охорони праці можна було під час брейн-рингу від Запорізького обласного центру охорони праці. Отримати інформаційно-методичну допомогу з аспектів створення ефективної системи управління охороною праці на підприємстві можна було у консультаційних пунктах управління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Запорізькій області.

Конференції та окремі профільні семінари були присвячені питанням охорони праці та профілактики промислового травматизму, сучасним розробкам у сфері приватного захисту та безпеки, розробці концепції інформаційної безпеки підприємств, новим правилам і умовам ліцензування в сфері пожежної безпеки. До уваги спеціалістів – законодавчі зміни у галузі промислової безпеки, інформація щодо проведення навчання керівного складу та фахівців з цивільної оборони, систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення.

Про безпеку і зручність при роботі з документами і хмарними сервісами йшла мова під час семінару від компанії «Бізнес Борщ», можливості першого мобільного додатку для екстреного виклику адвоката презентувало адвокатське об'єднання «Юскутум».

Протягом роботи виставки відбулися навчання з поведінки у надзвичайних ситуаціях, практикуми з надання медичної допомоги. Вибухо-технічний відділ ГУНП України в Запорізькій області продемонстрував спеціальне обладнання для пошуку та знешкодження вибухових пристроїв та проінформував відвідувачів про дії при виявленні небезпечних предметів. Представники Поліції охорони – про можливості спостереження за мобільними об’єктами з використанням технологій супутникової навігації GPS і радіозв’язку.

Спеціалізовані експозиції представили магазин зброї «Діана», музей техніки «Фаетон», військовий спецодяг та спорядження презентувала ТМ CHAMELEON, ергономічний спецодяг - «SIZENERGY», «Академія безпеки» - комплексні системи охорони, «Евотек» - системи відеоспостереження, «Оптима-Комплекс» - варіанти проектування, установки та обслуговування систем безпеки різного рівня складності, «Праймтехплюс» - ефективні комплексні рішення по забезпеченню і управлінню безпекою, «ЗППР «Спецавтоматика» - виконання робіт та надання послуг протипожежного призначення на об`єктах з високим, середнім та незначним ступеням ризику щодо пожежної безпеки.

Оргкомітет:

Запорізька торгово-промислова палата

(061) 213-50-26, e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript ,www.expo.zp.ua

 

 

 

 

 

ПАРТНЕРИ ВИСТАВКИ

 
zp.mns.gov.ua-dsns
 
usptb.org
 
logo-centrohranatruda fsnv.zp.ua-160 
   
logo-ufib-180
 
поліція охорони
 
ГУНП

Інформаційні партнери

бізнес та безпека allsecurity.info-100100
   
 global security press
Вы тут: Головна БЕЗПЕКА, ЗАХИСТ – 2016

Запорізька торгово-промислова палата

Через співробітництво до процвітання

Всі права захищені

© 2019

Департамент конгресно-виставкових заходів ЗТПП

69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4

тел/факс +38 (061) 213 50 26, +38 (050) 484 33 67 

Виставковий центр «Козак-Палац», м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70б