Свято краси та натхнення!

З 17 по 20 вересня у Запоріжжі у виставковому центрі «Козак-Палац» відбулося свято краси та натхнення – виставка ювелірних виробів «Ювелірний Світ – 2020»!

Завжди яскрава та довгоочікувана подія. Експозиція сприяє популяризації та розвитку ювелірної галузі, адже тут заявляють про себе талановиті спеціалісти та майстри, демонструються ексклюзивні прикраси.

Цього року партнерами заходу виступили:

Діамантовий партнер:

Золоті партнери:

Запорізька ювелірна фабрика «АRISTA»
Ювелірна компанія «ТANGO»
Дніпропетровська ювелірна фабрика «Едем»

Велика повага всім учасникам виставки та вдячність за те, що в такий непростий час для всього світу, не втрачаючи внутрішніх сил, оптимізму та терпіння продовжують працювати та дарувати красу.

Свої експозиції представили: Tango, Адамант, Аметрин, Ариста, Ді Сі Крісталс, Едем, KonstantinZ, Nova Zirka, Gold Luxury, Meridian 925, Каст, Котляр Ю.В., Sedsla, Трейд, Петрик, Нота Бене, Спіріт Стоун, Тетьєн, Ажур, Zevs, Діамо Даймонд, Carat, ін.

Загалом учасниками стали 76 підприємств, майстрів-ювелірів, художників, творців різних технік.

Відвідувачі виставки не залишились без подарунків та приємних сюрпризів. Майже на кожному стенді проходили акції та пропонувалися приємні бонуси. А кожен сотий покупець вхідного квитка отримав срібний подаруночок від партнерів виставки – компанії «Золотий Скарб» та ТМ Nova Zirka.

Дякуємо всім учасникам, партнерам, відвідувачам. Усі разом ми подарували один одному добрі емоції та чудову енергетику, що буде ще довго нас надихати! Щиро дякуємо за вашу присутність! Краса нас обов’язково врятує!

Виставка 2020 в цифрах:

76
учасників
4000
більше 4000 відвідувачів
3000
кв.м експозиційної площі

Партнери виставки