Українські компанії представили сучасні розробки у сфері енергозбереження.

З 15 по 17 жовтня у ВЦ «Козак-Палац» відбулася спеціалізована виставка «Будівництво та енергозбереження». Захід традиційно проходив одночасно з Запорізьким екологічним форумом «Еко Форум».

Основні розділи виставки: сучасні системи енергозбереження, системи опалення, котли, альтернативна енергетика, використання природних ресурсів, проектування, монтаж, обслуговування, електротехнічне обладнання.

У числі учасників – запорізькі виробники сучасного обладнання.

Зокрема, ТМ FOCUS запропонувала комплексні рішення для котелень будь-яких форматів, засновані на власній науково-дослідній базі та інженерному досвіді індивідуального проектування. Представники компанії зазначають: «Працюючи з нашим виробничим підприємством, клієнти отримують можливість вирішити власні завдання, спрямовані на зниження витрат по обігріву виробничих, житлових і офісних приміщень.

Відмінність нашого обладнання складається у взаємній інтегрованості елементів і модульному підході».

Запорізька компанія «Дігідрол», що спеціалізується на  очистці, фільтрації, мінералізації, озонуванні води, повітря, презентувала на виставці генератори озону «ЕКОЗОН».

Запорізький «Завод Світлотехніка» запропонував існуючим і потенційним партнерам та клієнтам оптимальне рішення з ефективного освітлення. Зокрема, послуги з реконструкції вуличного освітлення на основі використання освітлювальних установок з сонячними батареями.

Серед постійних учасників виставки – компанія «ЗЕЛЕНА СИСТЕМА», що займається впровадженням комплексних інженерних рішень з використанням енергозберігаючих технологій та відновлювальних джерел енергії – сонце, вітер, повітря, вода, земля.

Приватне підприємство «Промобладнання» – запропонувало комплексні розрахунки, підбір і постачання обладнання для вирішення світлотехнічних і електротехнічних завдань у спорудах різного призначення, об’єктах транспортної інфраструктури.

Виставка відбувалася з дотриманням карантинно-санітарних вимог. Наразі інформація щодо учасників представлена онлайн на сайті:  https://eco-2020.the-in.io/

Партнери виставки