Выставочный комплекс в Запорожье - «Козак-Палац»

logo kazak

Печать PDF

 «Ярмарок освіти» у ВЦ «Козак-Палац»: 

обираємо професію, підвищуємо кваліфікацію

 

З 8 по 10 листопада у виставковому центрі «Козак-Палац» відбулася щорічна спеціалізована виставка «ЯРМАРОК ОСВІТИ», що об’єднала 20-ту спеціалізовану виставку навчальних закладів «Абітурієнт» та 9-ту спеціалізовану виставку «Освіта за кордоном».

Захід організований Запорізькою торгово-промисловою палатою за підтримки Департаментів освіти і науки Запорізької облдержадміністрації та Запорізької міської ради, Запорізького обласного центру зайнятості.

Вже протягом 20-ти років «Ярмарок освіти» допомагає випускникам обрати майбутню професію, працюючим спеціалістам - підвищити рівень кваліфікації в Україні та за кордоном, а всім учасникам заходу - обмінятися досвідом та здобути нові професійні знання.

52 учасника виставки (із Запоріжжя, Дніпра, Одеси, Харкова, Черкас, Івано-Франківська, Польщі) представили вищі навчальні заклади всіх рівнів акредитації: ліцеї, коледжі, інститути, академії, університети. Зростає попит на освіту закордоном, увазі майбутніх студентів було запропоновано навчання в Польщі, Чехії, Словаччині та інших країнах Європи.

Завантажити: Перелік учасників  виставки «Ярмарок Освіти - 2019»

Традиційно «Ярмарок освіти» створив максимально ефективні умови для прямого спілкування з представниками освіти, роботодавцями, експертами.

У перший день виставки – за ініціативи Запорізького обласного центру зайнятості – відбувся Кар’єрний форум «Живи та працюй в Україні». Захід мав на меті об’єднати представників навчальних закладів, роботодавців, учнівську молодь, людей, які шукають роботу, стати помічником у пошуку актуальної та корисної інформації щодо професійного визначення, майбутнього працевлаштування та успішної самореалізації.

8-9 листопада у виставковому центрі відбулась конференція «Формування ефективної системи підготовки персоналу на МСП». Організатор заходу - Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Запоріжжя, оснований на базі Запорізької торгово-промислової палати, за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи «EU4Business» Європейського Союзу. У програмі – сучасні моделі бізнес- і професійної освіти, кооперація підприємництва з навчальними закладами та професійними асоціаціями.

Традиційно під час «Ярмарку освіти» широко були представлені творчі експозиції закладів професійно-технічної освіти. Майбутні кухарі, перукарі, візажисти та флористи запросили відвідувачів до участі в майстер-класах, у програмі відбулися виступи творчих колективів, демонстраційні покази одягу від студентів-модельєрів.

Загалом «Ярмарок Освіти» колективно відвідали учні 9-х, 10-х, 11-х класів з 87 шкіл Запоріжжя та районів Запорізької області, приблизно 3000 майбутніх студентів.

 

 

 
Вы тут: Головна

Запорізька торгово-промислова палата

Через співробітництво до процвітання

Всі права захищені

© 2019

Департамент конгресно-виставкових заходів ЗТПП

69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4

тел/факс +38 (061) 213 50 26, +38 (050) 484 33 67 

Виставковий центр «Козак-Палац», м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70б