Выставочный комплекс в Запорожье - «Козак-Палац»

logo kazak

Печать PDF

 

элементы на сайт-01

 

ВІД ІДЕЇ – ДО УСПІШНОГО АГРОБІЗНЕСУ

У ВЦ «Козак-Палац» представили сучасні розробки у галузі АПК та будівництва

 

Компанії з двадцяти областей України, представники тринадцяти закордонних торгових марок презентували сільськогосподарську техніку, матеріали насінництва, рослинництва і селекції, добрива, сучасні будівельні та енергозберігаючі технології та обладнання у Запоріжжі. З 12 по 14 лютого у виставковому центрі «Козак-Палац» Запорізької торгово-промислової палати відбулися одразу дві спеціалізовані виставки: 18-та агропромислова виставка «АгроТехСервіс» і спеціалізована експозиція «Будівництво в цивільному та аграрному секторі».

Заходи організовані регіональною Палатою за підтримки Запорізької облдержадміністрації, Запорізької обласної ради, Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, асоціації «УКРСАДПРОМ», інших профільних організацій.

Експозиції, а також ділові заходи відвідали більше семи тисяч фахівців Запорізького та інших регіонів України. Кожен зміг обрати корисний саме для нього діловий формат з-поміж насиченої програми виставки.

Зокрема, це «круглий стіл», присвячений програмам фінансування агробізнесу за участю представників Міністерства аграрної політики та продовольства України. Вже втретє відбулася науково-практична конференція «Садівництво та ягідництво: від проектування до врожаю», організована асоціацією «Укрсадпром» для професійних садівничих господарств, наукових, навчальних установ. А також - профільні семінари щодо впровадження системи супутникового моніторингу земель, підвищення прибутковості аграрного бізнесу, термомодернізації та різноманітні майстер-класи.

Пропозиції від проектування – до переробки врожаю

Широка тематична розгалуженість виставки дозволила максимально збільшити шанси учасників та відвідувачів на пошук партнерів, налагодження кооперації між будівельниками, аграріями, переробниками продукції.

Якуб ГЕРОЛЬД, менеджер з експорту польської компанії «SWIMER» представив на виставці сучасний резервуар для пального:

«Я думаю, українським компаніям буде цікаво побачити наше обладнання, тому що воно дуже безпечне і завдяки ньому можна заощадити багато коштів. Розроблене за новою технологією, має систему захисту та витримує зіткнення з важкою технікою. Резервуар можна використовувати у сільськогосподарському бізнесу, транспортному, будівельному, є багато інших напрямів, в яких ми працюємо».

На виставці були презентовані і машини запорізького виробництва, зокрема, сівалки.

Андрій ЛЮТИЙ, директор підприємства «Капіталпромресурс» розповідає:

«Сівалка «Сіва Нова» створена для посіву за No-till і класичною технологією. Минулого року почали працювати на експорт, поставляли обладнання у Болгарію та Білорусь. Подібні виставки мають велике значення для розширення збуту продукції».

Фермери змогли познайомитися на виставці з новинкою на ринку сільгосппродукції – це трактор, зібраний у Дніпрі.

Юрій БОГРУДЕНКО, менеджер компанії «Агромашінвест» відзначає:

«Протягом восьми попередніх років такі трактори випускали в Польщі, а зараз вийшло налагодити цей процес в Україні. Трактор оснащений кондиціонером, а ще він легкий і зручний в керуванні. Всі комплектуючі були розроблені нашими технологами, інженерами».

Метін КАРАМЕРТ, директор філії турецької компанії «Нова Дріп» запропонував запорізьким аграріям системи крапельного зрошення, а також добрива, насіння:

«Ми вже 12 років на ринку України. Ваша держава активно цікавиться новими технологіями удобрення та поливу. Це дуже потрібно».

З-поміж будівельних компаній особливу увагу привернув стенд, стилізований як макет справжнього будинку. Так компанія «Домокомплект» презентувала послуги еко-будівництва з Сип-панелей – багатошарового будматеріалу для швидкого та економічного зведення будівель будь-якої складності.

Обладнання та матеріали були представлені не тільки всередині «Козак-Палац», а й на відкритому майданчику. Зокрема, компанія «Марол-Україна» привезла до Запоріжжя з Хмельницької області одну з власних розробок – технологічну лінію для приготування кормів.

На порозі – новий аграрний і будівельний сезони. Учасники та відвідувачі виставкових заходів у запорізькому ВЦ «Козак-Палац» зустрічають його з новими діловими контактами, ідеями та можливостями.

За подальшою програмою спеціалізованих виставок у ВЦ «Козак-Палац» можна стежити на сайті www.expo.zp.ua

 

 

 

 

 

 З повагою, оргкомітет виставки                                Організатор виставки:

тел. (061) 213-50-26, (050) 487-59-61,                         Запорізька торгово-промислова палата

expo3@cci.zp.ua, www.expo.zp.ua                                 тел. (061) 213-50-26

 

facebook-logo

Подати заявку на участь

Назва підприємства  

Контактна особа 

Посада 

Телефон 

E-Mail 

Ваше питання 

 
 

Генеральний партнер

виставки

agrarnik 

 

агенція-августин

 

 Партнери виставки

 

index 

uac logo 100х100 

AgroLux ban 100x100

  

 OI 100x100

 

PB 100x100

  

rapt100X100 

100х100 

logo-rgb 

https://west-info.biz/  

РИА logo auto-1

100x100 

http://www.agrorynok.com.ua 

AP plus AD 200x200 

https://worldexpo.pro/ 

http://agroprod.biz 

 

ban fermer ukraine 100х100 

5555555

270 270

infoindustry logo

AGRO industria logo 2

AgroFM 2018

banner100

 

Вы тут: Головна Агротехсервис-2019

Запорізька торгово-промислова палата

Через співробітництво до процвітання

Всі права захищені

© 2019

Департамент конгресно-виставкових заходів ЗТПП

69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4

тел/факс +38 (061) 213 50 26, +38 (050) 484 33 67 

Виставковий центр «Козак-Палац», м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70б