Выставочный комплекс в Запорожье - «Козак-Палац»

logo kazak

Печать PDF

21213123

«Домострой - 2018»: весняний виставковий сезон відкрито!

 

З 1 по 3 березня у виставковому центрі «Козак-Палац» працювала 32-а спеціалізована виставка будівельних технологій та матеріалів «Домострой-Весна-2018». Організатор заходів – Запорізька торгово-промислова палата за підтримки Запорізької облдержадміністрації, Запорізької обласної ради, Турецько-української бізнес-асоціації TUID, профільних відомств та асоціацій.

Цього року виставка мала міжнародний статус: вперше учасником «Домострой-Весна» стала представницька делегація Турецької Республіки у складі більше 70 керівників промислових компаній, експертів Торгово-промислової палати міста Черкезкой.

Президент Торгово-промислової палати м. Черкезкой Сулейман Козува:

- Ми дуже любимо Україну! Ми хочемо зрозуміти, що можемо вам запропонувати і визначити шляхи співпраці. Завтра у нас буде круглий стіл, де ми обовязково зустрінемося з представниками українських фірм, і, сподіваємося, що укладемо контракти і будемо співпрацювати з вашими виробниками.

У складі турецької бізнес-місії - керівники компаній - власники бізнесу не тільки у сфері будівництва, але й машинобудування, металообробки, литва, легкої промисловості та багатьох інших галузей промисловості.

За час свого існування виставка значно розширила тематику експозицій та поряд із будівельними технологіями та обладнанням успішно презентує рішення у галузі енергозбереження, комунального господарства, архітектури, інтер’єру та ландшафтного дизайну, безпеки та захисту, сучасних інформаційних технологій. Тим самим підтверджуючи на практиці, що будівельна галузь є визначальною для багатьох сфер економіки.

У виставковому проекті «Домострой-Весна-2018» взяли участь компанії, що представляють українську та закордонну продукцію, широкий спектр інноваційних рішень та технологій. У числі основних розділів виставки – будівельні товари та послуги, опалювальне обладнання, оздоблювальні матеріали, освітлення, інженерні системи, тепло-, енерго-, водооснащення.

 

Зроблено в Україні

Близько 70% учасників – це українські компанії-виробники продукції та послуг. Зокрема, «АІСС-Груп» - виготовлення та встановлення автоматичних воріт, «Валькірія» - виробник пінополістирольних блоків для технології «Термодом», «Арлед» - світодіодні світильники для промислового та офісного призначення, «Югсталь» - металоконструкції за типовими та індивідуальними проектами, «Дігідрол» - обладнання для очищення води, «Ритм» - тротуарна плитка, «Ніка-Буд» - дитячі та спортивні майданчики та багато інших.

Промислово-комерційна фірма «Мотор» запропонувала до уваги відвідувачів всі переваги технології «Розумний дім» - інтелектуальну систему управління, що забезпечує автоматичну роботу всіх систем життєзабезпечення та безпеки, а також – впровадження комплексних рішень електропостачання, опалення, вентиляції.

Один із важливих напрямків виставки – енергозбереження та енергоефективність презентували підприємства «Зелена система», «Теплостар», «Термотехнології».

Більш детальне знайомство з технологіями, представленими на виставці, можна було отримати під час спеціальних семінарів від компаній-учасників «АКВА-Імперія», «ТЕХ-БУД», «Зелена система».

Участь у виставці взяли і представники науки. Зокрема, факультет будівництва, архітектури та дизайну Запорізького національного технічного університету представив власні дизайнерські роботи під час конференції «Будівництво і дизайн: матеріали, технології, оптимізація».

 
Вы тут: Головна Домострой-Весна - 2018

Запорізька торгово-промислова палата

Через співробітництво до процвітання

Всі права захищені

© 2019

Департамент конгресно-виставкових заходів ЗТПП

69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4

тел/факс +38 (061) 213 50 26, +38 (050) 484 33 67 

Виставковий центр «Козак-Палац», м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70б