Выставочный комплекс в Запорожье - «Козак-Палац»

logo kazak

Печать PDF

 

 Сучасні будівельні тенденції

презентували у ВЦ «Козак-Палац»

 

З 16 по 18 березня у виставковому центрі «Козак-Палац» відбулася спеціалізована виставка «Домострой-Весна». Захід організований Запорізькою торгово-промисловою палатою за підтримки Будівельної палати України та провідних профільних асоціацій.

Офіційні партнери «Домострой-Весна-2017» - будівельно-господарські гіпермаркети «Нова Лінія» та «Епіцентр».


Цього року розширилися кількість та географія учасників виставки. Більше 100 компаній з різних регіонів України представили сучасні напрацювання в будівельній галузі, програми енергоефективного будівництва, системи охорони промислових та громадських об’єктів. До проведення заходу приєдналися нові партнери, що дозволило запропонувати учасникам та відвідувачам широку ділову програму конференцій, круглих столів, майстер-класів, двосторонніх зустрічей. 

Під час церемонії відкриття відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Асоціацією спеціалістів з нерухомості України та Департаментом надання адміністративних послуг і розвитку підприємництва Запорізької міської ради. Документ покликаний координувати зусилля Сторін, спрямований на надання якісних і доступних послуг у сфері нерухомого майна.

 

Зокрема, 16 березня спеціалістів запросили до участі у конференції «Розвиток ринку нерухомості в Україні та за кордоном» від Асоціації спеціалістів з нерухомості України: був запропонований цілий ряд цікавих та інформативних семінарів і консультацій.

Освітні заходи другого виставкового дня відкрив семінар «Енергозбереження у житлових будівлях. Термомодернізація. Допомога ОСББ» від інженерного центру «Теплостар», «Актуальні питання та шляхи розвитку сучасного містобудівництва» запропонував розглянути Запорізький національний технічний університет.


У рамках тридцять першої спеціалізованої виставки «Домострой-Весна» українські виробники та закордонні торгові марки презентували до уваги фахівців галузі широкий спектр інноваційних рішень та технологій.


Серед постійних учасників - Запорізький «ДСК», що має багаторічний досвід будівництва великопанельних багатоповерхових житлових будинків. Представник компанії Вікторія Нестеренко розповідає, що участь у спеціалізованій виставці «Домострой» має іміджеве значення та підвищує впізнаваність підприємства:
- Традиційно ми презентуємо під час виставки нові будівельні об’єкти. Цього разу – монолітний багатоповерховий дім у Південному мікрорайоні Запоріжжя. Житлова будівля буде створена з урахуванням всіх сучасних технологій енергозбереження, обладнана системою «розумний дім», що дозволяє економити на освітлення та опаленні, захистить від аварійних ситуацій.


Компанія «ТермоТехнології» представила на виставці комплекс послуг з енергозбереження, проектування та установки відновлюваних джерел енергії. Використання інженерного підходу до проектування та великий досвід впровадження енергозберігаючих проектів дозволяє створити частково або повністю автономну систему енергозбереження підприємства або домогосподарства, – вважає директор компанії Сергій Чиньонов. До того ж відзначає, що участь у виставках – чи не єдина можливість провести велику кількість перемовин з потенційними клієнтами лише протягом трьох днів – а це дуже ефективна практика для менеджерів з продажу.


Олег Прудиус – менеджер ТМ «Смайл» ділиться враженнями від участі у цьогорічній виставці та найпозитивнішим результатом вважає успішно проведені перемовини з організаціями, компаніями, приватними клієнтами, адже виставка – ефективний інструмент просування продукції. Серед новинок від ТМ «Смайл» - алкідна емаль з ефектом металік власного виробництва, за допомогою якої створюються справжні витвори дизайнерського мистецтва.

 

 

 

Реклама

Металлобаза

ПАРТНЕРЫ ВЫСТАВКИ ДОМОСТРОЙ–ВЕСНА-2017

будівельна палата україни
   
ibud.ua
 
главный строительный портал украины ринок
   
budjurnal.com.ua перевізник
   
informdom.com пресс биржа
   
мой дом
   
будівельний журнал
   
WebПрораб budves 100 100
https://address.ua
https://dom.ria.com

пресс биржа   rezultat100.com
Вы тут: Головна Домострой 2017

Запорізька торгово-промислова палата

Через співробітництво до процвітання

Всі права захищені

© 2019

Департамент конгресно-виставкових заходів ЗТПП

69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4

тел/факс +38 (061) 213 50 26, +38 (050) 484 33 67 

Виставковий центр «Козак-Палац», м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70б