Выставочный комплекс в Запорожье - «Козак-Палац»

logo kazak

Печать PDF

Шановні пані та панове!

 

Як захистити промислові та приватні будівельні об’єкти, використовуючи сучасні технології та оснащення, можна було дізнатися під час третьої виставки «Безпека. Захист. Охорона-2017», що відбулася 16-18 березня у виставковому центрі «Козак-Палац». Захід організований Запорізькою торгово-промисловою палатою за підтримки Головного управління ДСНС України в Запорізькій області, Головного управління Національної поліції в Запорізькій області, Українського союзу пожежної та техногенної безпеки.

Цей проект підтвердив важливе соціальне значення обраної тематики, адже представляє широкий спектр продукції та послуг для комплексної безпеки у всіх сферах сучасного життя. Серед основних розділів виставки - захист та охорона у приватному секторі та промисловості, послуги охоронних та юридичних агенцій, пожежна, техногенна безпека, охорона праці, інформаційні технології.

Зокрема, компанія «Охоронний холдинг» продемонструвала свої напрацювання у сфері фізичної та технічної охорони, інформаційної безпеки, протипожежного захисту та послуг систем супутникового моніторингу. Широку аудиторію глядачів зібрали показові виступи груп швидкого реагування.

Олексій Шевченко. комерційний директор ТОВ «Охоронний холдінг» вважає, що участь у виставках – це безцінний досвід спілкування з клієнтами, потенційними замовниками.

Компанія «EVOTEK» запропонувала відвідувачам обладнання для систем відеоспостереження, з підготовкою індивідуального проекту для кожного об'єкта, «Д-33» - вогнезахисні речовини, що застосовуються для захисту сталевих, дерев‘яних та залізобетонних будівельних конструкцій.
Протягом роботи виставки відбулась демонстрація спецтехніки ДСНС, під час якої всі охочі змогли наочно ознайомитися зі специфікою роботи рятувальника та можливостями технічної бази під час проведення аварійно-рятувальних робіт.

У «Козак-Палац» працював пересувний консультаційний пункт від фахівців Головного управління ДСНС України в Запорізькій області. Громадян навчали основним правилам поведінки в умовах загрози або виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Близько тисячі бажаючих із задоволенням присвятили 5 хвилин свого часу, аби ще раз пригадати елементарні правила безпеки, а також отримати профілактичні листівки з інформацією щодо дій у випадку нештатних ситуацій.

 
Вы тут: Головна 2017-bezpeca

Запорізька торгово-промислова палата

Через співробітництво до процвітання

Всі права захищені

© 2019

Департамент конгресно-виставкових заходів ЗТПП

69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4

тел/факс +38 (061) 213 50 26, +38 (050) 484 33 67 

Виставковий центр «Козак-Палац», м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70б